fbpx

שיקום ושימור השיער בשילוב MICRONEEDLING
AnteAGE MD

"אני מגיע כבר בפעם השנייה למרפאת Mimesis לטיפולי AntiAGE, ולא יכולתי להיות מרוצה יותר מהתוצאות. ד״ר סטרול מקצועי מאוד ויש לו ידע רב בתחום, והתוצאות מדברות בעד עצמן.״
אייל ר.
קרית ביאליק
"התלבטתי אם לנסות את הטיפול במיקרונידליג ו-AntiAGE או PRP, אבל לאחר התייעצות במימזיס הרגשתי רגוע והחלטתי ללכת על זה. התוצאות עלו על הציפיות שלי! אני ממליץ בחום."
אהוד ד.
באר שבע
"תמיד הייתי מודע מאוד בנוגע לשעיר הדליל שלי, ואני חייב להגיד שהטיפולים אצל ד״ר עידן הם מהשורה הראשונה,ושכל החוויה הייתה פשוט וואו. אני ממש מחכה ומתרגש לפני כל תור מחדש.״
יהל ז.
תל אביב
"סבלתי מואובדן נפח בשיער במשך שנים, אבל הודות למרפאת Mimesis וטיפולי שיקום השיער שלהם, אני סוף סוף מרגיש כמו עצמי שוב. ההליך היה כמעט ללא כאבים, והתוצאות יוצאות דופן!״.
יוני ב.
צורן
"אחרי מחקר מקיף שעשיתי על טיפולים לשיקום השיער, החלטתי לקבוע פגישת ייעוץ עם ד״ר עידן ממרפאת Mimesis, ואני כל כך שמח שעשיתי זאת. התוצאות מדהימות, ואני בהחלט אחזור לטיפולים עתידיים.״
תומר מ.
חיפה

על הטיפול בקצרה

הטיפול שלנו כולל טיפול בשיטת המיקרונידלינג בשימוש במכשיר ה-SkinPen, בשילוב עם הסרום החדשני של AnteAGE MD Hair.

באמצעות שילוב זה אנחנו מציעים פתרון פורץ דרך המסייע לשיקום ולהחייאת השיער. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ופעולה ביולוגית עמוקה, ניתן להשיג תוצאות מרשימות תוך זמן קצר.

מה זה מיקרונידלינג?

מיקרונידלינג הוא טיפול שבו משתמשים במכשיר עם מחטים זעירות היוצרות מיקרו-פציעות מבוקרות בעור הקרקפת. התהליך מגרה את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומעודד את ייצור הקולגן והאלסטין, החומרים החיוניים לבריאות הקרקפת והשיער. מחקרים קליניים הראו שאפילו טיפול רק במיקרונידלינג משפר משמעותית את צפיפות השיער ומעודד את צמיחתו.

מכשיר ה-SkinPen הוא מהמתקדמים ביותר בתחום, הוא מאושר FDA ומותר לשימוש רק לרופאים. מכשיר ה-SkinPen מספק טיפול מדויק ובטוח לכל סוגי העור והשיער.

ציטוטים ממחקרים קליניים

סקירה שיטתית ומטה-אנליזה שנערכה על ידי Pei et al. (2024) מצאה כי טיפול משולב במיקרונידלינג שיפר באופן משמעותי את צפיפות וקוטר השיער בהשוואה לטיפולים יחידים. המחקר כלל 13 ניסויים מבוקרים אקראיים (RCTs) שבהם השתתפו 696 מטופלים עם AGA (אלופציה אנדרוגנטית), והדגים שיפורים סטטיסטיים משמעותיים במדדי צמיחת השיער ובדירוגי שביעות הרצון מצד הרופאים.

https://doi.org/10.1111/jocd.16186

סקירה נוספת הדגישה כי מיקרונידלינג יכול להגביר את הביטוי של גנים הקשורים לשיער ולעודד את צמיחתו, מה שהופך אותו לכלי מבטיח בטיפול בנשירת שיער העמידה לטיפולים קונבנציונליים כמו מינוקסידיל.

מחקר RCT הראה כי מטופלים שקיבלו טיפול במיקרונידלינג בשילוב עם 5% מינוקסידיל חוו עלייה משמעותית יותר בכמות השיער ושביעות רצון גבוהה יותר בהשוואה לאלו שהשתמשו במינוקסידיל בלבד. קבוצת המיקרונידלינג דיווחה על שינוי ממוצע בכמות השיער של 91.4 לעומת 22.2 בקבוצת המינוקסידיל בלבד.

https://doi.org/10.4103/0974-7753.114700

מיקרונידלינג הוכח כמשפר את פרמטרי השיער במגוון סוגי נשירת שיער, כולל אלופציה אנדרוגנטית (AGA) ואלופציה אראטה (AA). הוא יעיל הן כטיפול עצמאי והן כטיפול משלים, במיוחד בשילוב עם טיפולים כמו מינוקסידיל, תמיסות גורמי גדילה ופלזמה עשירה בטסיות דם (PRP).

https://doi.org 10.1007/s13555-021-00653-2

לתיאום טיפול - הירשמו כאן:

מה כל כך מיוחד בסרום של AnteAGE?

הסרום של AnteAGE MD Hair מבוסס על טכנולוגיית תאי גזע מתקדמת ומכיל מרכיבים פעילים הנבחרו בקפידה לשיקום והזנת השיער. השילוב בין טיפול המיקרונידלינג לסרום מאפשר חדירה עמוקה ואפקטיבית של החומרים הפעילים לתוך הקרקפת, מה שמוביל לתוצאות מיטביות ומהירות יותר.

תהליך ייצור הסרום של AnteAGE

הסרום של AnteAGE MD Hair מיוצר באמצעות תהליך קפדני ומתקדם המתמקד בטכנולוגיית תאי גזע ומרכיבים פעילים אחרים לשיקום השיער.

הסרום מבוסס על תאי גזע שמקורם ממח עצם אנושי, תוך הקפדה על סטנדרטים אתיים מחמירים. תאי הגזע מגודלים בתנאים מבוקרים במעבדה כדי להבטיח איכות ויעילות מרבית.

מתאי הגזע המפותחים מופקים פקטורי גדילה חשובים, שהם חלבונים פעילים הממלאים תפקיד קריטי בתהליך שיקום והריפוי של השיער.

לצד פקטורי הגדילה, הסרום מכיל מרכיבים פעילים נוספים כמו נוגדי חמצון, פפטידים וויטמינים המיועדים לשיפור בריאות הקרקפת והשיער.

ציטוטים ממחקרים קליניים

הסרום של AnteAGE Hair הציג תוצאות מבטיחות בקידום צמיחת השיער ושיפור צפיפות ועובי השיער. המשתתפים הראו עלייה משמעותית בצפיפות השיער, ורבים מהם דיווחו על שיפורים ניכרים בעובי ובמלאות השיער שלהם. הטיפול היה יעיל גם בעידוד צמיחת שיער חדשה, כפי שמעידים תיעוד צילומי והערכות עצמיות של המשתתפים. הטיפול היה בטוח ונסבל היטב על ידי המשתתפים, מה שהופך אותו לאופציה מעשית עבור אנשים המחפשים פתרונות לא פולשניים לנשירת שיער.

Clinical Trial Results of Growth Factor Microneedling Hair Growth Treatment, Cellese Regenerative Therapeutics, 2018

הממצאים מצביעים על כך ש-EGF יכול לשפר באופן משמעותי את התכונות הרגנרטיביות של תאי גזע מזנכימיים (MSCs), מה שהופך אותו לגישה טיפולית מבטיחה לשיפור ריפוי פצעים ולקידום התחדשות זקיקי השיער. הסרום של AnteAGE MD, המבוסס על טכנולוגיית תאי גזע וגורמי גדילה כמו EGF, מדגיש את הפוטנציאל בשילוב של EGF עם טיפול בתאי גזע MSC להשגת טיפולים יעילים יותר ברפואה רגנרטיבית. השילוב הייחודי הזה מאפשר תוצאות מרשימות בשיקום השיער ובשיפור הבריאות הכללית של הקרקפת.

Epidermal growth factor promotes mesenchymal stem cell-mediated wound healing and hair follicle regeneration

לתיאום טיפול - הירשמו כאן:

התוצאות מדברות בעד עצמן

במחקרים קליניים, לאחר סיום פרוטוקול המשלב טיפולים במרפאה עם טיפול פשוט בבית, 100% מהמטופלים דיווחו על צמיחת שיער חדשה ו-92% ראו שיפור דרמטי באיכות ובמרקם השיער. 75% מהמטופלים נמצאו עם עלייה מתונה עד משמעותית בכמות השיער באזורים קרחים.

Clinical Trial Results Of Growth Factor Microneedling Hair Regrowth Treatment

למי מתאים הטיפול?

 • נשירת שיער אנדרוגנית (AGA): טיפול יעיל לשיפור צפיפות השיער ועיכוב נשירה.
 • אלופציה אראטה (AA): עוזר בקידום צמיחת שיער באזורים קרחים.
 • נשירת שיער עקב מתח או מחלה: מסייע בהתאוששות השיער לאחר אירועים קיצוניים.
 • נשירת שיער כללית: מתאים לשיקום ועיבוי השיער לכל סוגי השיער והעור.

 • טיפול לפני השתלת שיער:  הטיפול יכול לשפר את בריאות הקרקפת, להכין אותה לקליטת השתלים ולסייע בהגדלת סיכויי הצלחת ההשתלה. בנוסף, הטיפול עוזר בחיזוק השיער הקיים ובשיפור צפיפות השיער לפני ההשתלה.
 • טיפול אחרי השתלת שיער: הטיפול תומך בצמיחת השתלים החדשים, מסייע בריפוי הקרקפת ומעודד את התחדשות זקיקי השיער. בנוסף, הטיפול משפר את תוצאות ההשתלה ומסייע בהפחתת דלקת, שיפור צפיפות השיער ושיפור כללי של תוצאות ההשתלה.

 • נשירת שיער לאחר לידה: הטיפול מסייע בהתאוששות השיער לאחר נשירת שיער טבעית הנובעת משינויים הורמונליים במהלך ההריון. בנוסף, הטיפול עוזר בחיזוק השיער שנותר ובשיפור צפיפותו.

 • שיפור איכות ומרקם השיער: מיועד לאנשים המחפשים לשפר את בריאות השיער ואת מראהו הכללי.

לתיאום טיפול - הירשמו כאן:

איך הטיפול בקליניקה מתבצע?

 1. ניקוי וחיטוי יסודי של הקרקפת
 2. הרדמה מקומית של הקרקפת באמצעות ספריי או זריקות
 3. ביצוע מיקרו-פציעות מבוקרות בקרקפת באמצעות מכשיר ה-SkinPen
 4. יישום הסרום של AnteAGE MD
 5. עיסוי הסרום לתוך הקרקפת להבטחת פיזור אחיד
 6. לאחר הטיפול אין לחפוף את השיער או לבצע פעילות גופנית למשך 24 שעות

טיפול יחיד אל מול סדרה

טיפול יחיד:

היעילות של טיפול יחיד היא מוגבלת, טיפול יחיד עשוי לספק שיפור מיידי בבריאות הקרקפת אך לא תוצאות משמעותיות לטווח ארוך. ההשפעות הן בדרך כלל קצרות טווח ואינן מספיקות לטיפול בנשירה או דילול. אבל, אם המטרה היא שימור המצב הקיים ניתן לבצע טיפול יחיד.

סדרת טיפולים:

לפי המחקרים של חברת AnteAGE כדי להגיע לתוצאות המיטביות יש צורך בסדרה של 6 טיפולים במרווח של 4-6 שבועות בין טיפול אחד לשני. לאחר מכן, יש צורך בטיפולי שימור. 

בקליניקה שלנו ביצענו מחקר קפדני והגענו למסקנה כי ניתן לבצע גם סדרות קצרות יותר של טיפולים, אבל את התוצאות המיטביות וארוכות הטווח מתחילים לראות לאחר הטיפול השלישי. לכן, אנחנו מציעים סדרות טיפולים שנעות בין 3 טיפולים ל-6 טיפולים, וזאת רק לאחר פגישת ייעוץ שבה נאבחן את מצב השיער שלכם באמצעות מיקרוסקופ.

ולכל זה אנחנו מוסיפים את השימוש בערכה הביתית של AnteAGE כדי להגיע לתוצאות המיטביות.

על הערכה הביתית של AnteAGE

כדי להגיע לתוצאות מקסימוליות מומלץ לשלב גם טיפול ביתי באמצעות הערכה של AnteAGE. הערכה מכילה סרום משלים שמורכב מפקטורי גדילה וציטוקינים, חותמת מיקרונידלינג עם מחטים קטנים באורך של 0.25 מ״מ, מסרק לעיסוי ושפריצר לחיטוי השיער.

מומלץ להשתמש בערכה 3 פעמים בשבוע במינימום ועד 5 פעמים בשבוע במקסימום כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר

כאשר מבצעים אצלנו את הפרוטוקול השנתי של הטיפולים הערכה הביתית של AnteAGE כלולה במחיר.

מה בנוגע לטיפולי תחזוקה?

כדי לשמר ולתחזק את התוצאות מומלץ לבצע טיפול אחד בקליניקה בכל 6 חודשים. ישנם מקרים שבהם מספיק לבצע טיפול שימור אחד בשנה.

בנוסף, מומלץ להמשיך ולהשתמש בערכה הביתית של AnteAGE שניתן לרכוש מאיתנו בנפרד.

לתיאום טיפול - הירשמו כאן:

קצת עלינו

מרפאת Mimesis הוקמה ע״י ד״ר עידן סטרול עם מטרה אחת פשוטה – להציע חוויה רפואית מותאמת אישית, טרנספורמטיבית וכזו אשר תתעלה על הגבולות המסורתיים של האסתטיקה הרפואית.

ד״ר עידן סטרול (MD) הוא רופא כללי בוגר הטכניון שבחר להתמקצע בתחום האסתטיקה הרפואית כדי לטפל, לחקור, לחדש ולפרוץ את הגבולות הקיימים כיום בתחום.

מעבר לכך, ד״ר סטרול הוא יוצר תוכן רפואי מהגדולים בארץ. ד״ר סטרול שם לנגד עיניו שתי מטרות בתחום הזה – הנגשת מידע רפואי לציבור הרחב וחינוך דור העתיד של העוסקים במקצועות הרפואה.

למה לבחור בנו?

הבחירה בנו לטיפול בשיער שלכם מבטיחה לכם את השילוב המושלם בין מקצועיות, טכנולוגיה מתקדמת ושירות אישי.

אנו משתמשים במכשור המתקדם ביותר כמו SkinPen ובמוצרים ייחודיים כמו הסרום של AnteAGE MD Hair, המובילים לתוצאות מרשימות ואמינות.

את הטיפולים מבצע רק ד״ר עידן סטרול, ולא אף אדם אחר, ובכך תקבלו טיפול מותאם אישית לכל מטופל.

מעבר לכך, אנו מחויבים ללוות אתכם לאורך כל התהליך, כולל טיפולי תחזוקה והדרכה לשימוש בערכה הביתית, כדי להבטיח שתשיגו את התוצאות הטובות ביותר.

לתיאום טיפול - הירשמו כאן:

תודה על הרשמתך!

אנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי כדי לתאם שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות שבה נתחיל ביחד את המסע האסתטי שלך ב-Mimesis.

בברכה,
צוות Mimesis